biuro@zenjo.pl

600 759 357

Przygotujemy idealną stronę internetową dla Twojej firmy

Wiemy, dlaczego większość stron internetowych nie osiąga celów biznesowych. Nasza metodologia pracy pomogła zwiększyć konwersje online firmom we wszystkich branżach. Nasz zespół ekspertów poprowadzi Cię przez proces tworzenie atrakcyjnych wizualnie i praktycznych stron internetowych.

Dedykowany szablon

Nasi graficy tworzą piękne layouty, które następnie kodujemy. Skupiamy się na przejrzystości układu elementów aby użytkownicy w sposób intuicyjny mogli trafić do punktu skutkującego konwersją.

Opymalizacja SEO

Nasza agencja zajmuje się również reklamą internetową i pozycjonowaniem. Dlatego tworząc strony dla naszych klientów kładziemy nacisk na optymalizację strony internetowej aby można ją było łatwo pozycjonować.

Łatwe zarządzanie

Stworzoną przez nas stroną będziesz mógł łatwo zarządzać. Otrzymasz system CMS (WordPress lub dedykowany) oraz przeszkolenie. Jeśli uznasz, że nie masz czasu zajmować się stworzoną stroną możemy nią administrować.

Wsparcie projektu

Klientom dajemy wsparcie techniczne. Jego długość uzależniona jest od wartości projektu. Jesteśmy pewni swoich kompetencji, znamy każdą linijkę kodu, nasi technicy zawsze udzielą Ci informacji gdybyś ich potrzebował. 

Strony internetowe już od 999 zł 

W pełni funkcjonalne strony internetowe na każdą kieszeń

Zapytaj o stronę dla swojej firmy


Strony internetowe z naszego portfolio

Tworzymy i optymalizujemy strony internetowe w różnych językach

Produktowa strona internetowa zoptymalizowana pod czeskie wyszukiwarki internetowe.  Ponad 120 podstron z zaawansowanymi formularzami zamówień. Strona firmy Blach Trans Paweł Sroka

Adres: http://ocelovekonstrukce.biz/

Strona internetowa firmy specjalizującej się w filtracji paliwa i oleju AdMoto Rafał Zawisz. Strona oparta o CMS WordPress, wdrożyliśmy live chat oraz pop up mający na celu zbieranie zamówień

Adres: http://filtracjapaliwa.pl/

Strona internetowa producenta i dystrybutora odzieży zawodowej firmy Victroria Janusz Sipór.  Strona typu full page wyposażona w system zarządzania CMS WordPress

Adres: http://odziezzawodowa.eu/

Strony internetowe szyte na miarę

Twoja strona internetowa jest często pierwszym kontaktem klienta z Twoją firmą. Dzięki nam wywrzesz piorunujące wrażenie.

Tak tworzymy strony 

Pierwsza rozmowa z nowymi klientami dla których projektujemy strony sprowadza się do dwóch pytań: "Ile i jak długo?" Pierwsze pytanie zależy w dużej mierze od tego, jak bardzo rozbudowana ma być projektowana strona internetowa oraz jakie funkcjonalności ma zawierać projekt. Odpowiedź na drugie pytanie jest ściele powiązane z uzyskaną odpowiedzią na pierwsze. Stosujemy indywidualny cennik dostosowany do potrzeb oraz możliwości naszych klientów. 

Dedykowany projekt graficzny

Nawet najlepszy produkt wymaga odpowiedniej prezentacji. Klienci kupują oczami. Sukces w sprzedaży internetowej uzależniony jest od wizualnej prezentacji produktu. Masz 5 sekund aby zainteresować internetowego. W tym czasie podejmuje on decyzję o zapoznaniu się z Twoją ofertą lub przejściu do konkurencji. Nasi specjaliści w dziedzinie komunikacji wizualnej zadbają o odpowiednie zaprezentowanie Twojej firmy i oferowanych produktów.

KONTAKT

Zrobimy dla Ciebie więcej

Nasi kreatywni graficy przygotują papier firmowy, wizytówki, logo co tylko chcesz.

Na co jeszcze czekasz?

Skontaktuj się z nami. Opracujemy atrakcyjny internetowy wizerunek Twojej firmy.

KONTAKT