biuro@zenjo.pl

600 759 357

Pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz mały lokalny biznes czy dużą firmę o zasięgu międzynarodowym? Nieważne. Pozycjonowanie strony internetowej powinno być podstawowym elementem twojej strategii marketingu internetowego.

Różne typy pozycjonowania stron internetowych

POZYCJONOWANIE LOKALNE Ten typ pozycjonowania strony polecamy firmom o zasięgu lokalnym. Pozycjonowanie na frazy lokalizujące "pozycjonowanie Kraków", SEO agencja Kraków", czy "pozycjonowanie stron internetowych Kraków" jest przykładem pozycjonowania lokalnego. POZYCJONOWANIE KRAJOWE Przeznaczone jest dla większych firm o ogólnopolskim zasięgu. Jest to typ pozycjonowania obarczony większą konkurencją niż pozycjonowanie lokalne. POZYCJONOWANIE ZA GRANICĄ Pozycjonujemy firmy w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Anglii, Rosji oraz na Ukrainie.

Pozycjonowanie krok po kroku

Ustalenie celów

Prze przystąpieniem do działań wspólnie ustalimy cele jakie ma osiągnąć strona

Audyt strony

Przyjrzymy się Twojej stronie aby sprawdzić jej mocna i słabe strony 

SEO off site

Przeprowadzimy działania mające na celu popularyzację Twojej strony internetowej w miejscach gdzie przebywają on-line Twoi potencjalni klienci

Analiza konkurencji

Sprawdzimy Twoich największych konkurentów aby sprawdzić jak działają w Twojej niszy

Optymalizacja strony

Jeśli audyt wykaże elementy do poprawy pomożemy ci ją zoptymalizować

Wzrost pozycji

Z miesiąca na miesiąc będziesz otrzymywał raporty z aktualnymi pozycjami Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonujemy w google, seznam oraz yandex

Pozycjonowanie strony firmowej to wspólny interes

Naszych klientów traktujemy po partnersku. W naszym wspólnym interesie jest aby strona osiągnęła wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Podpisujemy umowę pozycjonowania na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wierzymy w swoją skuteczność, naszym celem nadrzędnym jest zadowolony klient, który poleci naszą firmę swoim znajomym.

kontakt